چرا باید زبان انگلیسی را در منزل آموزش دید؟

by آموزش آیلتس, آموزش زبان انگلیسی برای کودکان, آموزش گرامر انگلیسی, تقویت مکالمه زبان انگلیسی, تقویت مکالمه زبان انگلیسی پایه, تقویت مکالمه زبان انگلیسی پیشرفته, تقویت مکالمه زبان انگلیسی متوسط in آگوست 14, 2019

امروز در سایت Star-English.ir به این مساله پرداخته ایم که چرا باید آموزش زبان انگلیسی را در منزل آموزش دید؟ در ادامه با ما همراه باشید.

چرا باید زبان انگلیسی را در منزل آموزش دید؟

قطعا محیط آموزشگاه برای یادگیری زبان محیط مناسبی است، اما بسیاری از افراد ترجیح میدهند به دور از همهمه کلاس و با تمرکز کامل به یادگیری زبان انگلیسی بپردازند، که یادگیری زبان در خانه به این دسته از افراد پیشنهاد می شود. شما با برگزاری کلاسهای خود در خانه می توانید در محیطی کاملا آشنا و راحت به یادگیری زبان بپردازید و جلاسات یادگیری خود را به صورت منظم تری در مقاطع زمانی که خود شما تعیین می کنید برگزار کنید.

چرا باید زبان انگلیسی را در منزل آموزش دید؟
تفاوت آموزش زبان انگلیسی در منزل یا آموزشگاه؟

تفاوت آموزش زبان انگلیسی در منزل یا آموزشگاه؟

یادگیری زبان انگلیسی در خانه مزیت های بیشتری تسبت به یادگیری زبان انگلیسی در آموزشگاه دارد که در زیر به شرح این مزیت ها می پردازیم:

مزیت های آموزش زبان انگلیسی در منزل

* نیازی به تحمل ترافیک های خسته کننده هنگام رفتن و برگشتن از کلاس ندارید

به طور قطع هنگامی که فرد خسته از ترافیک های وحشتناک و یا جمعیت زیاد وسایل نقلیه عمومی در کلاس های خود حضور پیدا میکند، یادگیری زبان انگلیسی با خیالی آسوده برایشان سخت تر خواهد شد.

* یادگیری در محیط آشنا
هنگامی که شما کلاس هایتان را در خانه برگزار کنید، به محیط اطراف خود عادت دارید و به راحتی می توانید تمرکز خود را پیدا کرده و آن را تا انتهای کلاس و حتی بعد از آن برای مرور درس های داده شده حفظ کنید.
* هزینه های پرداخت شده
اگر بخواهیم هزینه های رفت و آمد به کلاس های آموزشگاه را نیز حساب کنیم، شما زمانی که تصمیم به یادگیری زبان در آموزشگاه میگیرید هزینه هایتان دو برابر یادگیری زبان در خانه می شود.

کلاسهای آموزش زبان در منزل به چه صورت است؟

کلاس ها بر اساس زمانبندی شخص دانشجو و استاد تنظیم می شود و بر اساس نوع کلاس های انتخابی می تواند به صورت هر روزه در هر ساعتی از روز که دانشجو بتواند و یا به صورت سه روزه در هفته برگزار می گردد. همچنین اگر روزی دانشجو تصمیم بر لغو کلاس داشت می تواند این کار را بسیار راحت انجام دهد و روز دیگری را برای جبران کلاس لغو شده تعیین کند. همچنین اگر شخص دانشجو علاقه ای به برگزاری کلاس ها در خانه نداشت، با مشورت قبلی با استاد و تیم star-english می تواند مکان برگزاری کلاس ها را تغییر دهد.

کلاسهای آموزش زبان در منزل به چه صورت است؟

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *