کلاس های آنلاین و حضوری

شما توسط ما میتوانید با استاد های زبان انگلیسی و دیگر زبان ها آشنا شوید و به راحتی برای کلاس های خصوصی و حضوری ارتباط بگیرید.

زمان خود را ذخیره کنید

برای یادگیری کلاس های زبان، زمان مهم ترین فاکتور هست. ما توانسته ایم با متد و روش های مناسب بهترین اساتید زبان خارجه را برای شما کشف کنیم

بهترین رشد و یادگیری را تجربه کنید

برای کلاس های زبان خارجه بهترینو مهم ترین فاکتور، رشد شما هست که اساتیدی که به شما معرفی می شوند تماما حرفه ای هستند تا رشد شما محقق شود

NEW PRODUCTS
با برنامه جدی و دقیقتر قول زبان را کنار بزنید

با بهترین روش های ممکن میتوانید تمام مراحل یادگیری زبان را بگذرانید و قول زبان را برای تافل یا آیلتس و هر مرحله از زبان بگذرانیدمشاوران ما میتوانند شما را با بهترین اساتید اشنا کنند. تعیین سطح شما مهم ترین فاکتور برای شروع است. ما تمام سعی خود را بر این میدانیم تا شما در دوره زمانی کوتاهی به فاکتورهای زبانی خود دست پیدا کنید.

TESTIMONIALS
OUR CLIENTS

چه کلاس هایی را نیاز دارید؟

شما در تمام مراحا یادگیری زبان از مقدماتی تا پیشرفته می توانید همراه ما باشید.

35000

تا به امروز 35هزار تجربه کلاس زبان خارجه داشته ایم

افتخار تیم Star-English مشاوره مناسب و درست برای رشد و پشرفت شما عزیزان است.

اگر برای کلاس های خصوصی خود سوالاتی دارید و هنوز تجربه کلاس خصوصی آنلاین یا خصوصی را نداشته اید همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید. پاسخ دهی به شما کاربران عزیز افتخار ما هست. از پشتیبانی ما لذت ببرید، تیم Star-English امیدوار است بتواند بهترین مشاوره را در مورد زبان های خارجه به شما ارائه دهد.