شما استاد هستید یا موسسه زبان دارید؟

آیا شما مدرس زبان خارجی هستید؟

شما میتوانید در سایت star-english.ir روزانه بیش از هزاران بار دیده شوید. رشد و توسعه شما باید در سایت مرتبط با فعالیت شما انجام شود.

در حال حاظر سایت ماهانه تا 1 میلیون بازدید کننده دارد.

اسم و بیوگرافی شما به صورت اختصاصی و توسط تیم ما در سایت و شبکه های اجتماعی مجموعه star-english قرار می گیرد. توسط سایت ما شما در صفحات گوگل در نتایج اولیه گوگل به صورت ویژه دیده می شوید. تمام خدمات دائمی و همیشگی است و پاک نمی شوید. همین الان با ما تماس بگیرید.

ماموریت ما

ما ارتباط شما را با مخاطبان به صورت ویژه برقرار میکنیم شما در هر رشته ای از زبان باشید ما میتوانیم ارتباط شمارا با مخاطبانتان برقرار کنیم تا درآمد مناسبی داشته باشید.

ماموریت شما

سایت star-english به صورت اختصاصی در اینترنت فعالیت می کند و بازدیدکنندگان زیادی دارد شما با اضافه شدن به سایت میتوانید از این مزایای ویژه بهره ببرید و مخاطبان زیادی به سمت شما هدایت شوند.

رشد و توسعه برند و نام شما

شما در سایت star-english به راحتی میتوانید مخاطبان هدفتان را در رابطه با زبان خارجه پیدا کنید و در هر لاینی که هستید بتوانید کسب درآمد داشته باشید از ترجمه تا فعالیت های کلاس خصوصی و … . تمام مخاطبان ما میتوانند با شما تماس بگیرند و ارتباط برقرار کنند.

Star-English چگونه شما را رشد میدهد؟

بدست آوردن شاگرد خصوصی توسط ما
0
بدست آوردن جایگاه مناسب برند و نامتان در گوگل
0
معرفی و دیده شدن به هزاران نفر مخاطب هدف
0
مشاوره مرتبط با کسب و کارتان توسط کارشناسان ما
0
هزینه در صورت همکاری های ویژه صفر تومان است ( کاملا رایگان )
0

Star-English

برای شروع چکار کنید؟

شما برای شروع میتوانید چند قدم ساده داشته باشید تا به سایت star-english  اضافه شوید و از مزایای ما بهره مند شوید و در صفحات گوگل دیده شوید. در چند قدم ساده این فعالیت ها را انجام دهید همین الان با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما به بهترین شکل شمارا راهنمایی کنند.